Baltie 2020

Je medzinárodná súťaž v programovaní v jazyku Baltie3. Je určená pre žiakov oboch stupňov základnej školy, strednej školy. Prebieha na platforme – domáce kolo, školské kolo, krajské a medzinárodné kolo.

U nás sa po dlhšej prestávke v pondelok 22. 6. 2020 stretli aktívni žiaci v A kategórií v školskom kole Baltie 2020. V časovom limite 90 minút riešili náročné úlohy, ktoré po vypracovaní upravili, odosielali na súťažný server www.baltie.net, ktorý úlohy okamžite vyhodnotil. Vzhľadom k aktuálnej situácií sa najúspešnejší žiaci zúčastnia krajského kola v septembri 2020. Priebežné výsledky školského kola:

Výsledky školského kola v kategórii A (3. roč.):

1.  Sabína Bartová
  2.  Laura Radosová