Navigácia

Technická olympiáda Geografická olympiáda Dejepisná olympiáda Expert geniality show Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry Olympiáda z anglického jazyka Pytagoriáda Matematická olympiáda Hviezdoslavov Kubín Chemická olympiáda Matematický klokan Slávik Slovenska Biologická olympiáda Fyzikálna olympiáda Mladý zdravotník Aranžovanie živých kvetov Všetkovedko Vianočné aranžovanie iBobor Baltie 2020 Biblická olympiáda Baltie - Veľká noc Creative Baltie Vianoce s Baltíkom 2019 Spelovanie Vianočný svietnik Príroda plná vedomostí

Olympiády a súťaže

iBobor

Školský rok 2021/2022

Základná škola s materskou školou, M. Nešpora 12/1, Bystričany

 

  # Meno Priezvisko Trieda Body Percentil Úspešný riešiteľ
kategória Kadet              
1. 2373.-2621. Adriana Bartová 8. trieda 52,00 84,33 áno
2. 2704.-3041. Filip Pastierik 9. trieda 50,67 81,82 áno
3. 3067.-3098. Adam Barta 9. trieda 49,67 81,48 nie
4. 3447.-3711. Martin Kiripolský 9. trieda 48,00 77,82 nie
5. 4181.-4598. Ema Šteinerová 8. trieda 45,33 72,51 nie
6. 6050.-6108. Paulína Gálusová 9. trieda 40,33 63,49 nie
7. 8436.-8975. Kristián Kobes 8. trieda 34,67 46,35 nie
8. 10123.-10662. Adam Dian 8. trieda 30,67 36,26 nie
9. 12287.-12790. Ema Mazánová 8. trieda 25,33 23,54 nie

 

Poradie # Meno Priezvisko Trieda Body Percentil Úspešný riešiteľ
kategória Drobec            
1. 4185.-4742. Štefan Humaj 3. trieda 48 77,6 áno
2. 7706.-8512. Ela Galbavá 2. trieda 36 59,79 nie
3. 13017.-13111. Šimon Švec 2. trieda 25 38,07 nie
4. 13017.-13111. Liliana Kollárová 2. trieda 25 38,07 nie
5. 13017.-13111. Adam Urban 2. trieda 25 38,07 nie
6. 14404.-14598. Adam Birošík 2. trieda 23 31,05 nie
7. 14820.-16614. Dominika Srncová 2. trieda 20 21,52 nie
8. 14820.-16614. Sofia Plevková 3. trieda 20 21,52 nie
9. 14820.-16614. Dominik Dado 3. trieda 20 21,52 nie
10. 16915.-17059. Alexandra Hýroššová 2. trieda 17 19,42 nie
11. 18827.-18894. Richard Matiaško 2. trieda 14 10,76 nie
12. 18986.-19912. Oliver Kováčik 3. trieda 12 5,95 nie
13. 18986.-19912. Leonard Púry 3. trieda 12 5,95 nie
14. 18986.-19912. Vivien Eleanor Kašperová 2. trieda 12 5,95 nie
15. 20138.-20682. Stela Gonová 3. trieda 8 2,31 nie
16. 20806.-21138. Maxim Alex Kováč 3. trieda 4 0,16 nie

 

  # Meno Priezvisko Trieda Body Percentil Úspešný riešiteľ
kategória Benjamín            
1. 3569.-4024. Nela Bartová 6. trieda 56,00 82,83 áno
2. 6244.-6815. Jakub Hruboš 6. trieda 49,33 70,91 nie
3. 6915.-7371. Matúš Gálus 7. trieda 48,00 68,54 nie
4. 8021.-8615. Dominika Fandlyová 6. trieda 45,33 63,23 nie
5. 8021.-8615. Timotej Pastierik 7. trieda 45,33 63,23 nie
6. 10036.-10548. Michal Škoda 7. trieda 41,33 54,98 nie
7. 13503.-14103. Eliška Plevková 7. trieda 34,67 39,81 nie
8. 15583.-16120. Vanesa Kováčiková 6. trieda 30,67 31,20 nie
9. 15583.-16120. Linda Murtiniová 7. trieda 30,67 31,20 nie
10. 17570.-18116. Filip Pravda 6. trieda 26,67 22,68 nie