Geografická olympiáda

Vo štvrtok 17. februára 2022 sa uskutočnilo online okresné kolo geografickej olympiády. Naši žiaci sa zapojili do všetkých im dostupných kategórií. Úlohy boli rozdelené do 2 častí: teoretickej s monotematickou časťou o nerastných surovinách a praktickej časti s atlasom. Skoro všetci žiaci boli úspešní. V kategórii E skončil Martin Kiripolský na 5. mieste, Samuel Dodok na 22. mieste a na 25. mieste Adam Barta. V kategórii F nás reprezentovali Eliška Plevková (15. miesto), Jakub Hruboš (20. miesto) a Nela Bartová (35. miesto). V kategórii G sa popasovali s úlohami Zoja Dadová (25. miesto) a Martin Zeleník (40. miesto). Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy. (E.Mendelová)