Navigácia

Naše úspechy

Naše úspechy v šk. roku 2015/2016

Na tomto mieste uverejňujeme najvýznamnejšie úspechy žiakov našej školy, pedagógov i školy samotnej, ktoré dokumentujú napĺňanie cieľov školského vzdelávacieho programu v oblasti starostlivosti o nadaných a talentovaných žiakov.

Školský rok 2015/2016

súťaž                okresné kolo krajské kolo iná úroveň meno                                       trieda pedagóg
Informatická olympiáda iBobor     slovenská, úspešný riešiteľ

Marián Dado, Bianka Radosová

Nikola Plevková

Antónia Kytková, Kristína Šteinerová

Filip Išky, Filip Matiaško, Lukáš Zahoranský

Kristián Kobes, Adriána Bartová

9.

7.

6.

4.

2.

Mgr. Šteiner

Mgr. Lukáčová

Malý futbal McDonalds Cup

3.     Samuel Demeter, Samuel Barta, Marek Murko, Filip Išky, Filip Matiaško, Timur Gono, Filip Oršula 2.-4.  
Všetkovedko    

8.

18.

26.

30.

38.

Adriána Bartová

Ema Šteinerová

Lukáš Plevka

Maroš Kotrík

Lukáš Zahoranský

2.

2.

5.

5.

4.

 
Expert geniality show    

20.

39., 82.

43.

44.

84.

Antónia Kytková

Šimon Radosa

Martin Slobodník

Marián Dado

Maximilián Barta

6.

9.

9.

9.

6.

 
Chemická olympiáda

9.

11.

   

Marián Dado

Marianna Tásková

9.

9.

Mgr. Šteinerová
Beh oslobodenia obce Bystričany    

1.

1.

Eva Mištinová

Lea Letavajová

3.

8.

Mgr. Schmidt
Baltie 2016  

5.

8.

 

Adam Barta

Samuel Barta

3. Mgr. Lukáčová
Matematický klokan     1. - 166. slovenské Lukáš Zahoranský 4. PaedDr. Fruňová
Biblická olympiáda     3. dekanátne Bianka Radosová, Marianna Tásková, Marián Dado 9. Mgr. P. Schmidt
Baltie - Vianoce 2015    

2. medzin.

Adam Barta, Martin Kiripolský 3. Mgr. Lukáčová
Biologická olympiáda

3.

8.

13.

   

Marianna Tásková

Kristína Šteinerová

Antónia Kytková

9.

6.

6.

Mgr. Šteinerová
Matematická olympiáda 10.     Maroš Kotrík 5. Mgr. Šteinerová
Olympiáda v slov. jazyku a literatúre 7.     Marián Dado 9. Mgr. Cifríková
Basketbal 5.     Vanesa Holecová, Lenka Gašparovičová, Iveta Matoušková, Antónia Kytková, Vivien Radosová, Nina Radosová, Vladimíra Urbanová 5.-7. Mgr. Šteiner
Creative Baltie 2015    

7. (medzin.)

11. (medzin.)

Adam Barta, Samuel Barta, Martin Kiripolský

Antónia Kytková, Naďa Radosová, Kristína Šteinerová

3.

 

6.

Mgr. Lukáčová
Technická olympiáda 5.     Matúš Kollár 7. PaedDr. Plachá

Beh SNP 

Zem. Kostoľany

 

 

1.

2.

Lukáš Michaleje

Táňa Hudecová

4.

5.

Mgr. Schmidt