Navigácia

Naše úspechy

Naše úspechy v šk. roku 2016/2017

Starostlivosť o nadaných a talentovaných žiakov patrí medzi základné úlohy školy a priority každého vyučujúceho. Vyhľadávame a pripravujeme našich žiakov na vedomostné, umelecké aj športové súťaže, kde reprezentujú nielen seba, ale aj školu a svoju rodinu.

súťaž

okresné

kolo

krajské

kolo

iná úroveň meno trieda vyučujúci
Prievidzská kytica

1.

2.

   

Karolína Pravdová

tím: Karolína Pravdová, Vivien Radosová, Kristína Šteinerová, Nikola Plevková

6.

6.,7.,8.

Mgr. Šteinerová
Baltie 2017  

8.

9.

18.

 

Ema Šteinerová, Samuel Barta

Nela Bartová

Adam Barta

3.,4.

1.

4.

Mgr. Lukáčová
Olympiáda detí hornej Nitry 3.     Nina Radosová, Matúš Škoda 7. Mgr. Šteiner, Mgr. Schmidt
Ľahká atletika 6.     Nina Radosová 7 Mgr. Šteiner
Beh oslobodenia obce Bystričany     1.

Eva Mištinová, Samuel Barta

Lukáš Michaleje

4.

5.

Mgr. Schmidt
Biologická olympiáda kat. D 5.-6.     Antónia Kytková 7. Mgr. Šteinerová
Malý futbal ml. žiačky 4.    

Sofia Bartová, Vladimíra Urbanová, Karolína Pravdová, Laura Matušková, Michaela Škodová

Vivien Radosová, Antónia Kytková, Naďa Radosová

6.

 

7.

Mgr. Schmidt, Mgr. Šteiner
Malý futbal st. žiaci 4.    

Lukáš Michaleje

Patrik Demeter

Mário Radosa, Marko Adamec, Jakub Išky, Martin Valentko

Vratko Bobok, Matúš Kollár, Jozef Valko

Jakub Pastierik, Adrián Riegel, Peter Gavliak

5.

6.

7.

8.

 

9.

Mgr. Schmidt
Minifutbal McDonald´s Cup 3.    

Timur Gono, Tomáš Hanko

Tamara Radosová, Jaroslav Matoušek, Samuel Demeter, Ema Šteinerová

Eva Mištinová, Samuel Barta, Miroslav Mikula

2.

3.

4.

 
Matematický klokan     90 percentil Lukáš Plevka 6. Mgr. Šteinerová
Mladý florista/ka    

2. slovenské

3. slovenské

Karolína Pravdová

Kristína Šteinerová

6.

7.

Mgr. Šteinerová
Matematická olympiáda 13.-14.     Nikola Plevková 8. Mgr. Velčická
Biblická olympiáda    

4.miesto   dekanátne

Jozef Valko, Mário Radosa, Jakub Išky 8.,9. Mgr. Schmidt
Biologická olympiáda

6.

10.

   

Katrina Bodoríková

Lea Letavajová

9. Mgr. Šteinerová
Expert geniality show    

12. miesto

19. miesto

54. miesto

75. miesto

128. miesto

Kristína Šteinerová

Jozef Valko

Mário Radosa

Katrina Bodoríková

Maximilián Barta

7.

8.

7.

9.

7.

 
Všetkovedko    

10. miesto

30. miesto

35. miesto

Samuel Barta

Timur Gono

Ema Šteinerová

4.

2.

3.

 
Matematická olympiáda 4.-6.     Filip Išky 5. Mgr. Velčická
Vianoce s Baltíkom    

5. miesto

8. miesto

medzinárodné

Jaroslav Matoušek, Marek Chudý

Adam Barta

 

3.

4.

 

Mgr. Lukáčová
Olympiáda z anglického jazyka 7. miesto     Kristína Šteinerová 7. Mgr. Mendelová
Creative Baltie    

8. miesto

medzinárodné

Samuel Barta 4. Mgr. Lukáčová
Vianočný svietnik 2. miesto    

Vivien Radosová, Kristína Šteinerová, Katrina Bodoríková, Lea Letavajová

  Mgr. Šteinerová
Vianočný svietnik 4. miesto     Katrina Bodoríková 9. Mgr. Šteinerová
Technická olympiáda 14. miesto     Jakub Pastierik, Matuš Kollár 9.,8. PaedDr. Plachá
Basketbal 3. miesto     Nikola Plevková, Iveta Matoušková, Vivien Radosová, Nina Radosová, Naďa Radosová, Mária Ľachká, Sofia Bartová, Tatiana Hudecová 6.-8.

Mgr. Schmidt

Mgr. Šteiner

Basketbal 4. miesto     Vivien Radosová, Antónia Kytková, Nina Radosová,Iveta Matoušková, Vanesa Holecová, Nikola Plevková, Lea Letavajová, Katrina Bodoríková, Lenka Gašparovičová, Mária Ľahká 7.-9. Mgr. Šteiner