Navigácia

Naše úspechy

Naše úspechy v šk. roku 2018/2019

V školskom roku 2018/2019 sa žiaci školy zúčastňujú rôznych vedomostných, umeleckých, športových a iných súťaží, ktorých výsledky uvádzame:

Súťaž okresné kolo krajské kolo iná úroveň   žiaci trieda pedagóg
iBobor Informatická olympiáda    

97 perc

96 perc

87 perc

84 perc

78 perc

76 perc

72 perc

Antónia Kytková

Lukáš Zahoranský

Timur Gono, Matúš Gálus, Ema Šteinerová

Samuel Barta

Ema Mazánová

Adam Vrbovský, Sofia Bartová

Kristína Šteinerová

9.

7.

4.,5.

6.

5.

7., 8.

9.

 
             
             
Baltie 2019     85. medz. Timur Gono 4. Mgr. Lukáčová
Prievidzská kytica

1.

 

1.

2.

   

tím: Kristína Šteinerová, Vivien Radosová, Karolína Pravdová, Ema Šteinerová

Karolína Pravdová

Vivien Radosová

  Mgr. Šteinerová
Biologická olympiáda

7.

20.

   

Adam Vrbovský

Veronika Kytková

7. Mgr. Drexlerová
Matematická olympiáda 16. ÚR     Filip Išky 7. Mgr. Šteinerová
Matematický klokan    

92,6 perc

86,3 perc

81,5 perc

Filip Išky

Jakub Hruboš

Matúš Gálus

7. Mgr. Šteinerová
Pytagoriáda

8.

15.

17., 27.

   

Filip Išky

Jakub Hruboš

Timur Gono, Erik Gašparovič

7.

3.

4.

Mgr. Šteinerová

Mgr. Zvalová

Mgr. Lukáčová

Chemická olympáda

11.

19.

   

Kristína Šteinerová

Antónia Kytková

9. Mgr. Šteinerová
Florbal st. žiaci 4.     Matej Strúčka, Marko Adamec, Jakub Išky, Mário Radosa, Marián Šebora, Martin Valentko, Matúš Škoda, Matúš Valko 

8.

9.

Mgr. Schmidt
Expert geniality show    

 5.

8.

30. 

48.

64.

90.

95.

118.

 

Samuel Barta

Mário Radosa

Filip Išky

Kristína Šteinerová

Antónia Kytková

Ema Šteinerová

Martin Kiripolský

Ema Mazánová

 

6.

9.

7.

9.

9.

5.

6.

5.

 
Fyzikálna olympiáda 2.     Filip Išky 7. PaedDr. Plachá
Dejepisná olympiáda 24. ÚR     Kristína Šteinerová 9. Mgr. Schmidt
Biologická olympiáda

2.

3.

8. ÚR

 

 

Kristína Šteinerová

Antónia Kytková

9. Mgr. Šteinerová
Matematická olympiáda

6.

7.

10.

   

Kristína Šteinerová

Antónia Kytková

Ema Šteinerová

9. 

9. 

5.

Mgr. Šteinerová
Baltie Vianoce 2018     2. medzin. Erik Gašparovič, Timotej Pastierik 4. Mgr. Lukáčová
Baltie Vianoce 2018    

3. medzin.

Mária Gálusová 2. Mgr. Lukáčová
Olympiáda v anglickom jazyku 12. ÚR     Kristína Šteinerová 9. Mgr. Mendelová
Vianočný svietnik

2.

3.

   

Kristína Šteinerová

Kristína Šteinerová, Vivien Radosová, Karolína Pravdová

9.

9., 8.

Mgr. Šteinerová

Beh SNP

Zem. Kostoľany

    1.

Laura Radosová              

Timur Gono

Samuel Barta

Matej Strúčka

2.

4.

6.

8.