Futbal st. žiaci Malý futbal ml. žiačky Malý futbal ml. žiaci Malý futbal Jednota cup st. žiačky Malý futbal st. žiaci Malý futbal Mc Donalds cup Florbal ml. žiačky Florbal ml. žiaci Florbal st. žiačky Florbal st. žiaci Vybíjaná MIX Vybíjaná ml. žiaci Vybíjaná st. žiačky Vybíjaná st. žiaci Basketbal ml. žiačky Basketbal ml. žiaci Basketbal st. žiačky Basketbal st. žiaci Volejbal staršie žiačky a žiaci Florbalový turnaj tried Beh oslobodenia obce Bystričany Basketbalový turnaj tried Atletika Stolný tenis Bedminton Beh SNP Zemianske Kostoľany Prehadzovaná Turnaj o pohár riaditeľky ZŠ Energetikov Školská olympiáda Vybíjaná ml. žiačky

Florbal st. žiaci

Dňa 13. februára 2019 odohrali naši starší žiaci turnaj vo florbale v rámci Majstrovstiev okresu základných škôl. Počínali si výborne a po dvoch výhrach a remíze postúpili do finále obvodu Nováky.

Výsledky:

ZŠ Bystričany - ZŠ Lehota p. Vtáčnikom                            5 : 1

ZŠ Bystričany - ZŠ Kamenec p. Vtáčnikom                        3 : 2

ZŠ Bystričany - ZŠ Nováky                                                 0 : 0

Strelci gólov: Marko Adamec - 4, Mário Radosa - 3, Marián Šebora - 1

Zostava: Marko Adamec, Mário Radosa, Marián Šebora, Maximilián Barta, Martin Valentko (všetci z 9. tr.), Matej Strúčka, Denis Křepela (obaja z 8. tr.).

V utorok 25. februára 2019 pokračovalo zápolenie starších žiakov vo florbale finálovým zápasom obvodu Nováky. Na domácej pôde sme privítali družstvo ZŠ Diviaky nad Nitricou, víťaza skupiny hranej v Dolných Vesteniciach. Zápas bol vyrovnaný, aj keď naši chlapci mali viac šancí. O výsledku rozhodla naša presilová hra, v ktorej závere padol jediný a rozhodujúci gól zápasu. Naši starší žiaci tak postupujú do okresného finále v Prievidzi.

ZŠ Bystričany - ZŠ Diviaky nad Nitricou            1 : 0

gól: Matej Strúčka

Zostava: Matej Strúčka (8. tr.), Marko Adamec, Mário Radosa, Jakub Išky, Marián Šebora, Martin Valentko, Matúš Valko (všetci 9. tr.).

P. Schmidt

Naši starší žiaci sa v stredu 20. marca 2019 zúčastnili okresného finále vo florbale. V oklieštenej zostave bojovali statočne a až horšie skóre ich odsunulo na štvrté miesto. Chlapcom za reprezentáciu ďakujeme.

Hrali: Matej Strúčka (8. tr.), Marko Adamec, Mário Radosa, Jakub Išky, Marián Šebora, Martin Valentko, Matúš Valko, Matúš Škoda (všetci 9. tr.).